• Benzin Kaç TL Oldu?

  Benzin Kaç TL Oldu?

  2 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Benzin kaç TL oldu sorusu bireyler tarafından çok fazla araştırılmaya başlanmıştır. Özellikle araç sahibi olan bireyler için oldukça önemlidir. 25 Kasım 2021 tarihinde gece saatlerinden itibaren akaryakıt fiyatlarında ciddi anlamda bir artış yaşanmaya başlamıştır. Zam uygulamasından benzin de ciddi anlamda etkilenmiştir. Bundan dolayı da araç sahibi olan bireyler benzin kaç TL oldu sorusunu çok fazla araştırmaktadır. Benzin fiyatında benzin litre fiyatlarında 1 lira 02 kuruş civarında zam oluşmuştur. Ayrıca şehirden şehire de fiyat değişikliği söz konusu olmaktadır. Her ne kadar benzin fiyatları litre olarak değişiklik gösterse de şehirler arası kuruş farkı gözlemlenmektedir.

  Benzine Zam Geldi mi?

  Benzine zam geldi mi sorusu araç sahipleri tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Akaryakıt araç sahipleri için oldukça önemlidir. Zam uygulaması en çok akaryakıt ve tütün ürünlerine yapılmaktadır. Ancak son zamanlarda dolar kurunun artması ile birlikte birçok sektörde fiyat artışı gözlemlenmiştir. 25 Kasım 2021 tarihinde gece saatlerinden itibaren akaryakıt sektöründe de zam uygulanması uygulanmaya başlanmıştır. Benzin, motorin LPG gibi birçok akaryakıtta zam uygulanmaya başlanmıştır. enerji petrol gaz İkbal istasyonları işveren sendikası tarafından zam haberi paylaşılmıştır. İlerleyen günlerde tekrardan bir artış söz konusu olup olmayacağı merak edilmektedir. Ancak henüz tekrardan zam uygulanıp uygulanmayacağı bilinmemektedir.

  Motorin Kaç TL Oldu?

  Motorin kaç TL oldu sorusu araç sahipleri tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer almaya başlamıştır. Akaryakıt sektörü içerisinde birçok ürüne ciddi oranda zam uygulanmıştır. Benzin, motorin ve LPG fiyatlarında bir gecede artış yaşanmaya başlanmıştır. Bundan dolayı da araç sahipleri tarafından motorin fiyatları çok fazla merak edilmektedir. Motorin litre fiyatı 1, 06 kuruş olarak güncellenmiştir. Ancak şehirden şehire ülke genelinde kuruş bakımından farklılık gözlenmektedir. Fiyat artışları pompa fiyatlarına yansıyarak satışa sunulmaktadır. Genellikle sam uygulamasının dolar kurundan dolayı gerçekleştiği düşünülmektedir. 25 Kasım 2021 tarihinden itibaren benzinin litresinde 1,02 kuruş, motorinde 1,06 kuruş LPG de ise  65 kuruş zam uygulanmıştır.

  Benzer Yazılar
  175 Okunma 5 ay önce
  166 Okunma 5 ay önce
  191 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.