• Bira Fiyatları

  Bira Fiyatları

  2 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Bira fiyatları son zamanlarda en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çünkü alkol çeşitleri arasında en çok tercih edilen alkollü içeceklerden biri de biradır. Genellikle bira temin etmek diğer alkollü içeceklere göre daha kolay olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca bira fiyatları diğer alkollü içecekleri oranla daha uygun olmaktadır. Ancak son zamanlarda votka ve şampanya gibi birçok alkollü içeceklere zam uygulaması yapıldığından dolayı bira fiyatlarında da zam uygulamasının söz konusu olup olmadığı son derece merak edilmektedir. Özellikle yılbaşında çok fazla tüketilen alkollü içeceklerde yılbaşının yaklaşması ile birlikte fiyatları da bir hayli merak edilmektedir.

  Bira Fiyatları Yükseldi mi?

  Bira fiyatları yükseldi mi sorusu alkol sevenler tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Özellikle son zamanlarda birçok ürüne zam gelmesi ile birlikte alkol içeceklerde de fiyat aralığı merak edilmektedir. Genellikle bira fiyatları diğer alkol içeceklerine göre daha uygun olmasına rağmen bira fiyatlarında da geçen yıla oranla bir artış bulunmaktadır. Bundan dolayı yılbaşı gecesi alkol içecek temin etmek isteyen bireylerin alkol almadan önce güncel fiyat listelerini incelemesi önerilmektedir. Böylelikle bütçenize uygun ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bira fiyatları markadan markaya ve kaliteden kaliteye farklılık göstermektedir. Ayrıca depizotolu ve depozitosuz olmak üzere de ücretlendirmeler yapılmaktadır.

  Güncel Bira Fiyat Listesi

  Güncel bira fiyat listesi alkol sever bireyler tarafından oldukça önemlidir. Çünkü zam uygulaması beklenen alkollü içeceklere bir miktar zam uygulaması yapılmıştır. Bundan dolayı alkollü içecek almak isteyen bireyler güncel bira fiyat listesini inceleyerek bütçesine uygun ekonomik alışveriş yapabilir.

  • Tuborg Gold 50’ lik  fiyatı 14,50 TL
  • Tuborg Gold depozitosuz 50’lik fiyatı 15, 50 TL
  • 50’lik Efes Pilsen 50 C fiyatı 14 TL
  • Efes Pilsen koli 30 Cl fiyatı 9, 25 TL
  • Efes malt bira fiyatı 13, 25 TL
  • Depizotolu 50’lik Carlsberg fiyatı 15,25 TL
  • Depozitosuz 33’lük Carlsberg fiyatı 14,50 TL
  • Bomonti filtresiz 50 Cl fiyatı 17 TL
  • Fredik India pale ale depozitosuz 35’lik fiyatı 19 TL
  Benzer Yazılar
  175 Okunma 5 ay önce
  180 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce
  184 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.