• Likor Fiyatları

  Likor Fiyatları

  3 Dakika Okuma Süresi
  6 ay önce
  Paylaş

  Likor fiyatları merak edilen konular arasında yer almaktadır. Birçok çeşidi bulunması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Diğer alkollü içecekler arasında en çok çeşidi bulunan alkollü içecektir. Bundan dolayı birçok aroması bulunmaktadır. Aromalarının çok fazla olması sebebiyle çok fazla ilgi çekmektedir. Kahve muz ve nane gibi birçok aroması bulunmaktadır. Çeşit ve markasına göre fiyat farklılıkları söz konusudur. Son zamanlarda gıda sektöründe ekonomik dalgalanmalar sebebiyle likör fiyatlarında da artış olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Her bütçeye uygun likör çeşitleri bulunmaktadır. Bundan dolayı likör severler alışveriş yapmadan önce fiyat aralıkları öğrenerek ekonomik bir alışveriş yapabilir.

  Likör Güncel Fiyatları

  Likör Güncel fiyatları likör severler tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Son zamanlarda çok fazla ürüne zam uygulaması uygulanmıştır. Bunun sonucunda likör çeşitlerinde de fiyat değişikliği olup olmadığı araştırılmaktadır. Henüz fiyat aralıklarında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Ancak bu durum zam uygulamasına tabi tutulup tutulmayacağı konusunda bir kesinlik oluşturmaz. İşte likör güncel fiyat listesi.

  • 35’lik nazen portakal likörü fiyatı 60 TL
  • 35’lik nazen nane likörü fiyatı 60 TL
  • 50’lik hare acıbadem likörü fiyatı 87, 50 TL
  • 50’lik hare portakal likörü fiyatı 180 TL
  • 100’lük acıbadem, Bitter, portakal ve kayısı likörü fiyatı 115 TL
  • 70’lik jagermeister likör fiyatı 140 TL

  Likor Nedir?

  Likör nedir sorusu likör kelimesini ilk kez duyan bireyler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Likör alkollü içeceklerden biri olarak geçmektedir. Ancak aroma bakımından farklılık göstermektedir. Birçok aroması bulunmaktadır. Muz, kahve, nane, bitter çikolata, kayısı ve Acıbadem gibi çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Aynı zamanda diğer alkollü içeceklere oranla aromaya sahip olsa da alkol bakımından oldukça yüksektir. Çok fazla aromaya sahip olmasından dolayı en çok rağbet edilen alkollü içecekler arasında bulunmaktadır. Boyutuna oranla fiyat değişikliği yaşanmaktadır. Aynı zamanda marka ve çeşidine göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Büyük market zincirlerinde ve alışveriş merkezlerinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Çünkü tekel bayilerde çok fazla bulunmamaktadır. Ancak zincir marketlerde bulunması oldukça kolaydır.

  Benzer Yazılar
  177 Okunma 5 ay önce
  174 Okunma 5 ay önce
  180 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce
  183 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.