• Mazot Kaç TL Oldu?

  Mazot Kaç TL Oldu?

  3 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Mazot kaç TL oldu son zamanlarda en çok araştırılan konular arasında yer almaya başlamıştır. Genellikle zam uygulaması içerisinde en çok zam alan sektörlerden biri de akaryakıt sektörüdür. Son zamanlarda döviz kurunun artması üzerine ve 23 Kasım günü doların 13.47 seviyelere çıkması sebebiyle akaryakıt sektöründe de zam beklentisi oluşmuştur. Zam beklentisi çok fazla bekletmeden 25 kasım 2021 tarihinde gece saatlerinden itibaren uygulanmaya başlamıştır. Böylelikle benzin, mazot, motorin ve LPG olmak üzere birçok akaryakıtta ciddi oranda fiyat artışı gözlemlenmiştir. Ancak şehirden şehre akaryakıt çeşitlerine göre oranlar değişiklik göstermektedir. Zam uygulaması pompa satış üzerinden gösterilmektedir.

  Mazot Fiyatı Yükselecek mi?

  Mazot fiyatı yükselecek mi sorusu zam uygulamasının ardından en çok merak edilen sorular arasında yer almaya başlamıştır. Doların yüksek seviyelere gelmesi sebebiyle birçok sektörde fiyat ağaçtır yaşanmıştır. Akaryakıt sektörü de bu yüksek fiyatlardan payını almıştır. 25 Kasım 2021 tarihinden itibaren akaryakıt sektöründe ciddi oranlarda zam uygulanmaya başlanmıştır. Bundan dolayı da birçok araç sahibi mazot fiyatlarında yeni bir artışın söz konusu olup olmayacağını merak etmektedir. Ancak henüz herhangi bir düşüş veya Yükseliş olacağı yönünde bir bilgi bulunmamaktadır. Bundan mı dolayı son olarak 25 Kasım gecesi itibari ile uygulanan zamlı fiyat listesi uygulanmaktadır.

  2022 Mazot Fiyatı

  2022 mazot fiyatı Son zamanlarda yaşanan zam uygulamasından dolayı merak edilmektedir. 2022 yılına az bir vakit kala 25 Kasım gecesi akaryakıt sektöründe zam uygulanmaya başlanmıştır. Bundan dolayı da 2022 yılında tekrardan bir zam uygulamasının uygulanıp uygulanmayacağı merak konularından biridir. Ancak henüz 2022 yılından akaryakıt sektöründe tekrardan bir fiyat artışı yaşanıp yaşanmayacağı bilinmemektedir. Her ne kadar araç sahipleri bu durumdan hoşnut olmasa da birçok sektörde ciddi oranda zam uygulaması yaşanmaktadır. Tekrardan bir fiyat artışı yaşanıp yaşanmayacağını bilinmediğinden dolayı araç sahiplerinin güncel akaryakıt fiyatlarını takip etmesi önerilmektedir. Böylelikle araç sahipleri herhangi bir olası zam durumunda güncel akaryakıt fiyatlarını takip ettiğinden dolayı kolaylıkla haberdar olabilecektir. Bundan dolayı güncel akaryakıt fiyatlarını takip etmelisiniz

  Benzer Yazılar
  175 Okunma 5 ay önce
  165 Okunma 5 ay önce
  177 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.