• Şampanya Fiyatları

  Şampanya Fiyatları

  2 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Şampanya fiyatları yılbaşının gelmesi ile birlikte çok fazla merak edilmektedir. Özellikle kutlamaların ve yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı olan şampanya çeşitlerinde fiyatların artıp artmadığı çok fazla merak edilmektedir. Ülkemizde şampanya tüketimi oldukça fazladır. Ayrıca alkollü içecekler arasında en pahalı içecekler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı fiyatı yüksek olduğundan dolayı tekrardan bir zam uygulamasının olup olmadığı merak edilmektedir. Ayrıca şampanya çeşitlerini bulmak o kadar da kolay değildir. Genellikle büyük alışveriş merkezlerinde ve market zincirlerinde kolaylıkla bulunmaktadır. Ancak tekel bayi gibi merkezlerde bulunması oldukça zordur. Aynı zamanda birçok çeşidi bulunmaktadır. Markadan markaya ciddi fiyat artışları söz konusudur.

  Şampanya Fiyatları Artacak mı?

  Şampanya fiyatları artacak mı sorusu alkol sever bireyler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Alkollü içecekler aslında en pahalı içeceklerden biri olan şampanya ürününe zam uygulamasını yapılıp yapılmayacağı merak konusudur. Çünkü son zamanlarda gıda sektörü başta olmak üzere birçok sektörde zam uygulaması uygulanmaya başlanmıştır. Özellikle de yeni yılın gelmesiyle birlikte ciddi fiyat artışları söz konusudur. Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi olan alkollü içeceklerden biri olan şampanya çeşitlerinin de zam uygulaması olup olmayacağı araştırılmaktadır. Ancak henüz şampanya fiyatlarında bir artış söz konusu olup olmayacağı belli olmamaktadır. Bundan dolayı bireyler alışveriş yapmadan önce fiyat listelerini incelemelidir.

  Şampanya Güncel Fiyatları

  Şampanya güncel fiyatları yılbaşının yaklaşması ile birlikte alkol sever bireyler tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Ancak şampanya ürünlerinde alınan merkezlere göre de fiyat farklılığı söz konusu olmaktadır. Alışveriş merkezlerinde farklı bir fiyat söz konusu olurken market zincirlerinden farklı bir fiyat değerlendirmesi mevcut olabilir.

  • 75 Cl Dom perignon vintage şampanya fiyatı 1. 529,00 TL
  • 75 Cl Dom perignon rose vintage 2.000,00 TL
  • 75 Cl Krug Rose 135 TL
  • 75 Cl vcp la Grande dame vintaged 1, 050, 00 TL
  • 75 Cl Ruinart Blanc de blancs şampanya fiyatı 450 TL
  •  75 Cı Kavaklıdere altın köpük 100 TL
  • 75 Cı Kavaklıdere İnci damlası şampanya fiyatı 100 TL
  •  75 Cı Kayra balo 2005 fiyatı 100 TL
  Benzer Yazılar
  177 Okunma 5 ay önce
  174 Okunma 5 ay önce
  180 Okunma 5 ay önce
  183 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.