• Tekila Fiyatları

  Tekila Fiyatları

  2 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Tekila fiyatları alkol sever bireyler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Her ne kadar Türkiye’de çok fazla rağbet görmese de birçok kişi tarafından bazı zamanlarda tüketilmektedir. Genellikle yılbaşı gecelerinde ve çeşitli partilerde insanların eğlenceli yanında keyfini çıkarmak amacıyla kullandığı alkollü içecekler arasında yer almaktadır. Türkiye’de ÖTV fiyatlarının yüksek olmasından dolayı tekila ve alkollü içeceklerde de fiyat yükseklikleri söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda her yıl alkollü içecekleri zam uygulaması uygulanmaktadır.  Bundan dolayı da tekide fiyatlarında herhangi bir değişikliğin söz konusu olup olmadığı merak edilmektedir. Henüz tekila fiyatlarında zam uygulamasına gidilmemiştir. Ancak bireyler alkol alışveriş yapmak istediği takdirde fiyat listelerini inceleyerek herhangi bir fiyat değişikliği olup olmadığını kolaylıkla anlayabilir.

  Tekila Pahalı mı?

  Tekila pahalı mı sorusu hayatında ilk kez tekila denemek isteyen bireyler fiyat aralığını merak etmektedir. Fiyat olarak yüksek rakamlara sahiptir. Diğer alkollü içecek çeşitlerine göre ülkemizde çok fazla tüketilmemektedir. Ancak parti ve  yılbaşı gecelerinde bir hayli fazla tüketilir. Alkol içeriği oldukça fazladır. Bundan dolayı fiyatları da yüksek olarak satışa sunulmaktadır. Blanco, Gold, Olmeca dön julio, avion silver ve gres magueyes gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Markadan markaya ve gramaja göre fiyat farklılıkları söz konusu olmaktadır.

  Tekila Fiyat Listesi

  Tekila fiyat listesi en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bireyler alkol alışverişi yapmadan önce güncel fiyat listesini inceleyerek doğru bir alışveriş gerçekleştirebilir. Böylelikle uygun bir ürünü pahalı bir fiyata almamış olursunuz.  İşte tekila güncel fiyat listesi.

  • 35’lik Olmeca blanco tekila fiyatı 105 TL
  • 50’lik Olmeca blanco tekila fiyatı 145 TL
  • 70’lik Olmeca blanco tekila fiyatı 199 TL
  • 70’lik Dön julio tekila fiyatı 450 TL
  • 70’lik avion tekila fiyatı 395 TL
  • 70’lik avion reposado tekila fiyatı 410 TL
  • 100’lük tres magueyes Tekila fiyatı 200 TL
  • 70’lik patron silver tekila fiyatı 450 TL

  Yukarı da yer alan bazı tekila çeşitlerinin Fiyat aralıklarıdır. Ancak alkollü içeceklere çok fazla uygulaması yapıldığından dolayı bireylerin sürekli olarak güncel listeleri incelemesi gerekmektedir.

  Benzer Yazılar
  177 Okunma 5 ay önce
  174 Okunma 5 ay önce
  179 Okunma 5 ay önce
  194 Okunma 5 ay önce
  183 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.