• Viski Fiyatları

  Viski Fiyatları

  2 Dakika Okuma Süresi
  5 ay önce
  Paylaş

  Viski fiyatları alkol içecekler içerisinde en fazla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Genellikle pahalı bir ürün olduğundan dolayı en az tercih edilen alkol içeceklerden biridir. Ancak biz ki denemek isteyen bireyler güncel fiyat listelerini takip ederek uygun ve ekonomik fiyatlı viski çeşitlerini tercih edebilir. Ayrıca birçok ürüne zam uygulaması uygulandığından dolayı alkol severler tarafından eski fiyatlarında da artış olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. viski fiyatlarında da geçen yıla oranla bir artış gözlemlenmiştir. Ayrıca yeni yıla yakın bir süreçte viski fiyatlarını da tekrardan bir artış gözlenmesi de beklenmektedir.

  Viski Fiyatlarına Zam Geldi mi?

  Viski fiyatlarına zam geldi mi sorusu en çok merak edilen sorular arasında bulunmaktadır. Son zamanlarda birçok alkollü içeceklerde zam uygulaması uygulandığından dolayı viski fiyatlarında da herhangi bir değişiklik olup olmadığı merak edilmektedir. Geçtiğimiz aylarda viski fiyatlarına bir miktar zam uygulaması uygulanmıştır. Ancak birçok kişi tarafından yılbaşına yakın bir süreçte viski fiyatlarını da tekrardan bir zam uygulamasının uygulanacağı düşünülmektedir. Böylelikle yakın bir süre içerisinde viski fiyatlarında tekrardan bir artış beklenmektedir. Bundan dolayı viski gibi alkollü içecekler alınmadan önce güncel fiyat listesi incelenmesi bireyler için son derece avantajlı olacaktır. Viski fiyatlarına zam uygulaması yapıldığından dolayı güncel fiyat listesi de en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır.

  Viski Fiyat Listesi

  Viski fiyat listesi alkol severler için büyük önem arz etmektedir. Çünkü alkollü içeceklere çok fazla zam uygulaması yapılmaktadır. Sürekli olarak fiyat değişiklikleri yaşandığından dolayı bireyler fiyat listesi incelemesi yaparak ekonomik alışveriş yapmaya çalışmaktadır. işte viski fiyat listesi…

  • Jack daniel’s Tenesse honey 35’lik fiyatı 145 TL
  • 70’lik Jack Daniels Tenesse honey fiyat 265 TL
  • 100′ lük Jack daniels Tenesse honey fiyatı 363 TL
  • 35’lik Johnnie Walker Red Label fiyatı 120 TL
  • 100’lük Johnnie Walker red label fiyatı 305 TL
  • 70’lik Johnnie Walker red label fiyatı 225 TL
  • 18 yıllık 50’lik Chivas Regal fiyatı 480 TL
  • 18 yıllık 70’lik Chivas Regal fiyatı 650 TL
  Benzer Yazılar
  177 Okunma 5 ay önce
  174 Okunma 5 ay önce
  180 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce
  195 Okunma 5 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.